Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Projekční praxe

Výhledový trojúhelník
Výhledový trojúhelník EZ 22.04.10 12:53
Jakým způsobem se určí zda vyhovuje výhledový trojúhelník u vjezdu z RD na komunikaci a která norma nebo zákon jej stanovuje????
73 6101 budulínek 22.04.10 13:32
kratší odvěsna (osa nájezdové cesty) = 3m + 1/2 šířky jízního pruhu
delší odvěsna závisí na povolené rychlosti /např. pro 50 km/h je tato vzdálenost 40m - sklon silnice O/
re EZ vga 22.04.10 16:28
Podle ČSN 73 6110...záleží na povolené rychlosti na najíždějící komunikaci - mimo jiné se podle téhle normy počítá i doprava v klidu se všemi potřebnými koeficienty, čímž třeba z parku vzniká parkoviště

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.