Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Projekční praxe

náklady autorizovaného architekta
náklady autorizovaného architekta Annyz 29.01.10 15:46
Dobrý deň, zaujímalo by ma, aké sú cca mesačné náklady autorizovaného architekta - príspevok do komory architektov, poistka, povinné školenia... Uvažujem o autorizácii, a preto zvažujem pre a proti. Ďakujem za odpovede.
Pojištění při výkonu povolání Milan 26.02.10 15:22
Investor většinou požaduje Vaše pojištění z titulu odpovědnosti .... ročně cca 13-20tis.Kč (cca na objem 4-6mil.Kč). Vlastní pojištění z "komory" je téměř nepoužitelné. Zajímal byl mne názor a postup ostatních.
Městské chodníky z období 30-tých let, příklad Břeclav, Hodo Ing. Vladislav Zoubek 29.12.16 04:27
Dobrý den, prosil bych o diskuzi, zkušenosti, spolupráci na projekci, technologický postup na realizaci chodníků pro pěší běžných parametrů, šířka cca 120 - 150 cm v zástavbě řadových rodinných domků z let 1930 až 1955. Taktéž vjezdy do domů a zeleň mezi domy a komunikací. Projektuji renovaci ulice a taky v ní bydlím. Nerad bych používal dneska módní postupy. Mám zájem o naši ulici realizovat pěknou zelenou, se zatravňovacími plochami, beton omezit na minimum, u každého domku přistupovat individuálně v souladu s názorem majitele. Nerad bych udělal chybu při realizaci povrchů. Nekvalitních akcí jsem už zažil dost. Dokonce jsem je prováděl.

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.