Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Projekční praxe

Projektanti pro individuální projekt RD
Projektanti pro individuální projekt RD Jirka 12.12.09 22:59
Podobné téma tady sice už bylo, ale bylo to v roce 2007.
Pro realizaci individuálního projektu RD hledám šikovného projektanta (na pohlaví nezáleží), který by nakreslil projekt za rozumnou cenu.
Jedná se o patrový dům se sedlovou střechou obdélníkového půdorysu, dům bude na rovinatém pozemku. Rozměry 10 šíře 14,5 délka.
Mám dům již v měřítku rozkreslen se zcela jasným rozmístěním místností v přízemí i v patře. Všechny sítě jsou na pozemku. Jasné je i vytápění.
Potřebuji projekt pro jednání s úřady a také projekt realizační. Vše je na vzájemné dohodě. Realizace 2010. Co půjde tak svépomocí.
Má o takovou práci za rozumné peníze dnes někdo zájem? Nebo se vše točí okolo typových projektů a volní projektanti nejsou?
Za nabídky děkuji. Jirka

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.