Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Projekční praxe

Potřebovala bych poradit a pomoct..
Potřebovala bych poradit a pomoct.. Klára 12.09.09 12:31
Studuji SPŠ STAV..Letos bych měla končit a mám udělat závěrečný projetk..Doposud jsme stavěla zděným způsobem a teď mám používat nové druhy materiálů,ocel,sklo,dřevo...Kde bych mohla sehnat nějaké podklady, jak to funguje,jak to se počítá a projektuje..Navrhování domků a střaveb mě moc baví akorát nevím jak to funguje kdyˇž stavím budovy které jsou arch. zajímavé.děkuji za odpověď
dřevostavby Štěpán 12.09.09 16:40
No, mě v poslední době zaujala a teď mi hodně pomáhá kniha Dřevostavby od Josefa Kolba (vydala Grada v roce 2007). Je fajnově udělaná, od druhů dřeva přes konstrukční systémy až k detailům. Je doplněná fotkami kvalitních realizací a hromadou výkresů. Doporučuji!
Je sice dražší, ale dá se sehnat i ve větší knihovně.

Malá ukázka knihy je zde:
http://www.grada.cz/katalog/kniha/drevostavby_4931/detail/?d et=16977&pro=4931
to Klára věra 01.07.10 22:22
...."Navrhování domků a staveb mě moc baví akorát nevím jak to funguje když stavím budovy které jsou arch. zajímavé"......no právě, abyste mohla navrhnout domky architektonicky zajímavé, chtělo by to vystudovat fakultu architektury. Protože opravdu jen tam se pořádně učí navrhování staveb. Sama mám VŠ stavební, dlouho jsem si myslela jak to dobře umím, ale až práce vedle architektky mi otevřela oči. Na stavárně nás tohle opravdu neučili. Proto vzniká tolik nehezkých domů, nedobře osazených v terénu, nerespektujících svoje okolí....protože to stavař prostě nemůže umět. Tak hodně zdaru při studiu.
nesouhlas sonicer 06.02.11 23:12
Nebudu to více komentovat,ale napsal bych asi toto: talent se naučit nedá..
2sonicer Jan Pavel 07.02.11 08:25
...talent sám o sobě neznamená nic...kdo se spoléhá na talent, toho praxe semele...

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.