Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Projekční praxe

Obestavěný prostor
Obestavěný prostor lh 10.08.09 16:33
Ahoj,dokázali byste mi poradit,jak je to s definicí obestavěného prostoru? Existuje definice ve vyhlášce 3/2008 příloha 1, která se liší od normy ČSN 73 4055 z roku 1963, že nepřipočítává základy. Dále pak existuje norma N 401/63 – 49 (http://www.stavskola.cz/granty/prezentace/2.Ocen%C4%9Bn%C3% AD%20stavebn%C3%ADch%20prac%C3%AD-OP.pdf), ale o té zdá se nikdo neslyšel. Nevíte, co z toho platí? ps když mám vnější shodiště, které jde do suterénu objektu, jak se připočítává?

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.