Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
NOVY fullbanner
HLEDEJ v sekci     
Projekční praxe

autorizace
autorizace Marie Popovičová 11.05.09 17:52
Dobrý den, ráda bych věděla, jestli se do tříleté architektonické praxe nutné k autorizaci započítává i práce na živnostenský list, nebo pouze doba strávená v zaměsnaneckém poměru.
díky za odpověď
ano jan 12.05.09 12:34
Dobry den, ano pocita se i prace na ZL, ale musite mit vyplnene formulare od komory....ty pak potvrzene od vedouciho vasich projektu...
autorizace-praxe pavla 08.12.10 20:06
Dobrý den, já jsem pracovala na ŽL ale spolupracovala jsem s autorizovaným inženýrem pro pozemní stavby ne s architektem. Je možné že by mi uznali i tuto praxi?

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.