Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Ostatní

dekoRstruktivismus
dekoRstruktivismus xxx 03.08.05 11:43
Ahoj vsichni, kteri nelenosite u vody a makate, ucite se a vubec sedite u netu, hledam nekoho, kdo mi pomuze rozlustit, co se skryva za pojmem "dekoRstruktivismus" a jmenem Marek Stepan. Cvico? Diky.
dekoRstruktivismus cvica 04.09.05 21:25
sory za to zpoždění..čtu až ted ....zakomponování ornamentu do části stavby? pokad ornament jako forma, (který něco připomíná..nějaky archetyp) je výsledkem nevyhnutelné nutnosti vyplyvajicí z účelnosti a konstrukčního řešení (spojování, uzavření), soudě podle dveří dřevěného kosteliku v ostravě. to by mělo být ono..ale nevím-zkus radějic marka štěpana
DekoRstruktivismus mareks 03.01.06 19:13
Opravdu jde o dekor struktury stavby a vyplutí její vnitřní podstaty. Více je možné stáhnout na http://atelier-stepan.cz/download/dekor_struktur.pdf.

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.