Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Ostatní

Větší využití IT v návrzích domů
Větší využití IT v návrzích domů Petr Šperka 12.02.04 08:38
Jako člověk, který pracuje s moderními informačními technologiemi, bych měl zájem o spolupráci s architektem (architekty), kteří chtějí ve svých projektech tyto technologie optimálně využít. Prosím o nějaký kontakt.
Re: Větší využití IT v návrzích domů Jan Kratochvíl 12.02.04 13:09
Ovládáte programování 3D aplikací v prostředí internetu?
Re: Větší využití IT v návrzích domů Petr Šperka 19.02.04 14:47
Pokud jde o programování výše zmíněných aplikací, odpověď zní ANO. Pokud máte nějaký konkrétní požadavek, klidně se ozvěte.

Kromě toho bych ale také rád našel někoho, kdo chce navrhovat domy, které by byly připraveny lépe absorbovat příchod nových technologií, nebo je dokonce už ve větší míře obsahovat (např. optimální datové zasíťování, využívání čipů, využití internetových nebo mobilních aplikací k ovládání různých funkcí v rámci domu, atd. atd.). Myslím, že oblast využití informačních technologií v architektuře skýtá obrovský nevyužitý potenciál.
Re: Větší využití IT Jan Kratochvíl 19.02.04 15:50
Myslím, že problémem tzv. inteligentních budov je cena jejich inteligenčních sběrnic a ovládacích prvků respektive čidel. Během studia FA nás navštívil zástupce Siemensu a ukazoval použití. Vesměs se to hodilo pro banky a administrativu. Vzhledem k tomu, že se u nás moc nových bank a daministrativy nestaví, tak IT asi strádají... Kdybych na to měl, tak bych si něco do baráku namontovat nechal...
Re: Větší využití IT v návrzích domů i 20.02.04 01:26
watch www.jmayerh.de

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.