Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
NOVY fullbanner
HLEDEJ v sekci     
Ostatní

dotazek
dotazek milan 06.06.03 01:54
nevite,zda brnenska fakulta architektury nejakym zpusobem prezentuje projekty svych studentu.nemyslim bakalarske nebo diplomove prace,ale prace v prubehu studia.prosel jsem na tech jejich strankach vsechny ustavy,ale nic jsem nenasel(mozna jsem hledal spatne).
zajimalo by me,jaka sou tam temata a tak vubec.
jinak,ty vase stranky jsou celkem kus dobre prace,prestoze jsou urceny spise laikum.
skoda jenom,ze se zabyvate hlavne architekturou stavenou.rad bych vedel,jakym smerem se to u nas bere v tom smyslu koncepcnim.teda jestli ceske skoly architektury zabyvaji taky architekturou experimentalni(urcite,ale neni to nijak prezentovano).
takze pokud by jste me v tom mohli nejak poradit,tak prosim odepiste.
Re: dotazek Jan Kratochvíl 07.06.03 13:53
S prezentaci studentských prací na FA VUT je to bída. Škola prezentuje právě jen bakalářské nebo diplomní projekty a to ne zdaleka všechny, pouze výběr. Někteří studenti mají své www stránky, ale ne pod fakultou... Je to těžké, ale zkusím s tím něco udělat, bohužel kola se hýbou příliš pomalu... Na archiwebu nemáme prostor na prezentaci projektů, o něčem podobném uvažujeme ve vztahu k e-architecture, ale studentská portfolia přenecháváme ideonu.cz nebo e-architektovi.cz ;o) Myslím, že ideálním stavem by bylo, kdyby každý ze studentů měl svou webovou stránku pod školou a tam sám prezentoval své práce. Nebo by měly stránku jednotlivé ateliéry, to by možná bylo přehlednější...

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.