Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Ostatní

izolace
izolace macis 30.05.07 21:08
Zdravim, chtel jsem se zeptat jak nejlíp a za rozumnou cenu zaizolovat terasu 4,5*3,5M . Lepenka nebo sterka nebo ...? dik
terasa robert 31.05.07 11:59
Jak navrhnout celé souvrství v konkrétní situaci?
terasa macis 03.06.07 14:01
Naše situace je taková: stará místnost s novým věncem , trámy a na nich položený vlnitý plech vylitý potěrem. Betonová deska je hladká, kterou bych už nechtěl zatěžovat další vrstvou betonu. Je něco dobrého co by něco vydrželo a dala se na to lepit dlažba, nebo něco jineho na chození? diky
terasa robert 04.06.07 09:02
Nějaké skladby jsouu na www.ravago.cz. Důležitá je tepelná izolace. V současnosti je moderní na betonovou desku provézt hydroizolaci (lepenka je nejlevnější, ale dobrá) dále geotextilie, položit rošt z trámků a přes něj přišroubovat prkna. Mezi trámky vložit desky z extrudovaného polystyrenu. Dřevo zvolit vzhledem k nechráněné expozici asi nejlépe z modřínu, nebo borovice. Vruty ne ocelové, ale mosazné, aby to nedopadlo jako na ploše předprostoru vstupu do Galerie Benedikta Rejta v Lounech, kde se stloukalo obyčejnými hřebíky a v místě spojení se dřevo rozpadá.

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.