Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
JAP
HLEDEJ v sekci     
Ostatní

občanské sdružení Klub pro záchranu památek
občanské sdružení Klub pro záchranu památek Petr Kučera 14.03.06 12:22
Dobrý den, jsme nové občanské sdružení zabývající se problémy památkové péče a jejich prezentací. Vytváříme seznam ohrožených památek a snažíme se stávající památky dokumentovat. Touto cestou hledáme zájemce (nejlépe studenty) o aktivní členství, které problematika památkové péče zajímá a mají chuť něco užitečného pro ni dělat. Jsme sdružení mladých lidí a otevřeného přístupu. Na případné dotazy milerád odpovím a můžem dát i informační schůzku. Jo a jsme z Prahy. Děkuji, PETR KUČERA, předseda
Zájem pomoct Michal Chovanec 07.12.16 16:30
Dobrý den, rád bych se o Vašem sdružení dověděl více a zároveň i pomohl. Ozvěte se .

Michal Chovanec

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.