Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Ostatní

bc. Architekt uplatnění v developmentu
bc. Architekt uplatnění v developmentu Student FA 28.12.16 00:02
Dobrý den, studuji architekturu na FA ČVUT, za rok dokončím bakalářské studium. Realita praxe (dle příspěvků zde na archiwebu) mě utvrzuje v tom, že poptávka po dobré architektuře v ČR prakticky neexistuje. Chci se zeptat daří se někomu v ČR s architektonickou praxí uplatnit se jako Developer? Samozřejmě vzhledem k rizikovosti, by k takové kombinaci bylo potřeba další studium v oblasti Managmentu a financí. V zahraničí jsem našel pár příkladů John Portman, John Segal. U nás třeba původem libanonec Omar Koleilat, který stojí za stavbou tančícího domu. Co si o této kombinaci myslíte? Zřejmě by bylo potřeba začít v malém a postupem se dostat k většímu měřítku (Od rekonstrukce jediného bytu k bytovému domu a většímu komplexům)
co takhle... ... 29.12.16 01:54
... zlepšit si své komunikační dovednosti? Budoucí bakalář a přitom píše, jako by neměl maturitní zkoušku z češtiny, ach jo.
čeština je na nic Ziritovaný student FA 29.12.16 22:46
To víte už se chystám, že opustím ČR, tak si s češtinou nedělám příliš hlavu. Lepší je se dneska učit anglicky to víc letí. Prý si v tom zahraničí architekt dokonce i vydělá nějaké peníze.
Development Tomáš 02.01.17 22:42
Koukám, že odpovědi se Vám dostalo v českém stylu...
Taky směřuji spíš k developmentu než čisté architektuře. Na Fa Čvut bývaly skvělé workshopy City Development, kde se dá napojit na lidi z praxe a vždycky to byla skvělá akce, velmi doporučuji. Ale nevím, jestli se to ještě pořádá. Zajímavý byl předmět co učil Vít Řezáč, myslím že je to až na magistru, řešila se tam výstavba po finanční stránce. Ale už nevím, jak se předmět jmenuje. Zkuste se ho zeptat.
Ale jak říkáte - opuštění ČR silně doporučuji. Na celého magistra. A ještě dál.

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.