Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Ostatní

Kancelář v Las Palmas - měsíční pobyt
Kancelář v Las Palmas - měsíční pobyt Jan Márton 21.11.16 18:05
Pěkný den všem, zejména architektů, ale nejen těm. Na přelomu února a března pojedu s několika freelancery na Kanárské ostrovy do Las Palmas, jde o přesun kanceláře a práci v teple u moře. V tu dobu tam bude několik dalších skupinek Čechů. Pronajímáme byt pro 5-6 lidí, zatím jsme 2x překladatelé, 1x IT a 1x architekt. Hedáme ještě 1-2 lidi do skupinky pro snížení nákladů na bydlení. V případě úvah viz skupina na fcb "Digitální nomádi v Las Palmas" a můj tlf 739 640 878.

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.