Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Ostatní

Odpočinkové formy vzdělávání (videa a filmy?)
Odpočinkové formy vzdělávání (videa a filmy?) Markéta 13.11.15 11:01
Zdravím, chtěla jsem se zeptat, cítím, že z knih a skript se toho člověk toho tolik nenaučí, kolik by potřeboval. (ano praxe člověka naučí nejvíce, ale přeci jen bych se na ni raději přiravila)
Líbí se mi spousta videí na youtube, které jsou právě z výstaveb, ale často mi připadají velice amatérské (jednoduše, že to ti lidé nedělají tak, jak by měli, ale možná je to jen pocit) Chápu, že teorie je jiná, než-li praxe, ale podle mě je dobré i tu praxi teoreticky ovládat.

Chtěla jsem se vás proto zeptat (existuje toho hodně a proto se vás ptám, jestli neznáte nějaký opravdu kvalitní) seriál, kanál na youtube či videa od nějakých autorů, či výrobců (, kteří přeci jen trochu méně propagují svuj produkt.) technického nebo technologického zaměření na stavby. (nejlépe s technologickými postupy a reálnými problémy staveb a jejich řešeními)

Uvítala bych i nějaké zajímavé tipy na stavební a technické dokumenty. (znám a mám ráda: sedm divů technické civilizace, megastavby, mimořádné projekty) tak něco na tento způsob.
Či by se mi líbily nějaké ale současné dokumenty o architketuře.

Nebo jestli vás nenapadají nějaké alternativní formy vzdělávání, kdy nemáte ani pocit, že se učíte a oblafnete svůj liný studentský mozek.

Budu moc vděčná za jakékoliv tipy, děkuji za čtení vyčerpávajícího dotazu a přeji hezký den.
Architecture is good idea vb 13.11.15 17:56
Doporučuji seriál Architecture is good idea historika a "propagátora" architektury Radosław Gajdy.
Polština se dá naposlouchat rychle
https://www.youtube.com/channel/UCFgktyAQdfcHmIbubYPCnHQ

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.