Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Ostatní

archiweb - veřejná prostranství
archiweb - veřejná prostranství básník 29.01.15 10:31
Ahoj, když tady na webu nahoře na liště rozbalím roletku stavby, chybí mi tam "veřejná prostranství". Aktuální téma. A nejde ani o urbanismus ani o veřejnou správu. Dalo by se to doplnit?
Díky
básník
pro archiweb i básníka Petr Velička 31.01.15 02:19
Když si rozkliknete zahradní architekturu tak tam najdete to aktuální téma. Možná by stačilo přejmenovat tuto kolonku na krajinářskou architekturu, do které tyto stavby všemožných typologií (náměstí, parky, ulice, nábřeží, zahrady..atd tedy většinou veřejná prostranství.) náležejí.
Díky Petr Velička

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.