Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Ostatní

Achitektonická modelařina
Achitektonická modelařina Jan 28.03.13 10:44
Dobrý den, studuji 3. ročník SPŠ v HK. Tak nějak přemýšlím, kam dál. Trochu mě trápí, kolik lidí se v dnešní době dostane na VŠ a pak mají problém se uchytit na trhu. Mám rád manuální práci ve smyslu modelařiny (obecně mě nevadí žádná manuální práce ale kdo si de RÁD zakopat s krumpáčem, že). A tak mě napadlo na VŠ vůbec nechodit a začít si zařizovat nějakou dílničku, nebo se k někomu připojit do týmu už po střední. Jenže vůbec nemám tušení, co to obnáší, jestli sem si třeba nevymyslel úplnou kravinu a nic takovýho nemám šanci řekněme vybudovat. Nemáte/měli ste třeba podobné ´´problémy´´ a nějaké zkušenosti, se kterými by ste se podělili? Moc děkuji.

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.