Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
NOVY fullbanner
HLEDEJ v sekci     
Ostatní

Filmy
Filmy Markéta 17.01.13 21:29
Zdravím, neznáte nějaké dobré dokumentární filmy, pořady o: Architektuře, Stavitelství, Materiálovém inženýrství, Desingu.... Hrozně ráda bych se vzdělávala i v ramci odpočívání... budu ráda za cokoliv děkuji
Seriály Amálka 18.01.13 09:30
Česká televize natočila celkem pěkný cyklus Prostory o modrení české architektuře, pak myslím že od BBC je Sedm divů technické civilizace (moc pěkně zpracované inženýrské stavby, můj nejoblíbenější díl je Král kanálů a z toho ještě staršího tématu seriál Engineering and empire, který začíná antickými stavbami
Díky:-) Markéta 18.01.13 10:00
Moc díky kdyby vás ještě neco napadlo tak budu jen ráda
Architektura Narrno 18.01.13 15:16
Myslím, že teď právě někdy skončil na ČT seriál Architektura (http://www.csfd.cz/film/309103-architektura/). Zkuste si tento cyklus sehnat, je dle mého opravdu velice příjemný a poučný i pro laika.
re lef 19.01.13 19:18
šumná města - seriál s D. Vávrou, Můžeme dál - přednášky D. Vávry na webu čro leonardo, Helvetica - dokument o tomto fontu, Urbanized - dokument o městech, Panelstory - komedie ze sídliště, My Architect - dokument o L. I. Kahnovi, Playtime - abstraktnější film o moderním velkoměstě... a spousta dalších
filmy Martin Rosa 19.01.13 21:20
Pokud to nemusí být jen čistě dokumenty, tak doporučuji proletět toto:
http://www.archdaily.com/category/films-architecture/

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.