Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Ostatní

Modelování prodejny
Modelování prodejny Tomáš 30.03.12 09:12
Prosím o radu!
Mojí profesí je výstavba interiérů obchodních prodejen. Grafici, se kterými spolupracuji vytvářejí v Inventoru různé stojany, které bych rád jednoduchým systémem (ala IKEA Kitchen Planner) umisťoval do prodejny, abych mohl klientovy představit, jak bude jeho prodejna vypadat. Existuje program, který by ze strašně objemného výtvoru v Inventoru udělal jednoduchý D model a který by z DWG půdorysu prodejny udělal prodejnu, do které bych tyto jednoduché modely vložil? Ideálně, aby byl program natolik jednoduchý, aby si modely mohl klient vkládat sám?

Předem děkuji za Vaši pomoc a omlouvám se za mé laické vyjadřování.

Díky
Tomáš
skeč mufna 30.03.12 12:05
sketchup

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.