Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
NOVY fullbanner
HLEDEJ v sekci     
Ostatní

Jak má vypadat výstup pro klienta?
Jak má vypadat výstup pro klienta? gabiham 19.02.11 15:10
Může mi někdo poradit nebo dát inspiraci, jaké výstupy předložit klientovi? Třeba odkazy na nějaké vaše práce, klauzury,... Zabývám se interiérem a pořád nevím, jak nejlépe klietovi "předat svoji představu"...
re filip medek 20.02.11 21:50
Ja bych rekl, ze to mate vcelku vystizne popsane na Vasich strankach (postup praci). Takze staci se toho drzet....
re vga 21.02.11 02:13
...ten grafický výstup je ale dost odpudivý...asi z Arconu, nebo podobného softu...
re gabiham 10.03.11 14:59
No prave,že je to dost "odpudivé", tak bych to ráda nějak vylepšila...
Nejde o postup prací, to chápu, ale o způsob presentace, když jdete za klientem poprvé... Tedy v jaké formě se případnému klientovi presentovat s již provedenými pracemi... PC, Powerpoint, tištěné, koláž, rukou kreslené, kombinace všeho,... co vlastně vypadá nejlépe. Jde mi o první schůzku, když se představujete novému klientovi nebo jde-li o tender... Máte zkušenost?
re BCF 11.03.11 12:53
Za sebe můžu říct, že pokud jde o první vizi/konzultaci/představení nápadu atd., tak největší dojem vždycky udělá rukou kreslená forma (samozřejmě v jakémsi standardu, ne pokud kreslíte jako předškolní dítě) a to z jednoduchého důvodu: ještě pořád má totiž obrovská část laiků představu, že co je zpracováno na počítači, tak to enetálo žádnou námahu, protože to ten PC přece udělal sám. Za ruční prací je vidět jakési úsilí.

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.