Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Ostatní

Jak zjistit stari domu?
Jak zjistit stari domu? ja 07.12.10 22:54
Dobry den,
zajimalo by me, jak se da zjistit (kde na internetu ci ve ktere knize), ve kterem roce byl postaven urcity dum (samozrejme vim kde je, cislo popisne apod.), pripadne jak zjistit architekta/projektanta toho domu. (pozn.- nejsou to zadne vyznamne stavby, v centru Prahy, ale i mimo centrum). V katastru nemovitosti to neni.. Je mi jasne, ze se to da zjistit vyzpovidanim obyvatel daneho domu, ale ani ti to vzdy nemusi vedet.. Dekuji za odpovedi
Zkuste archív Honza 08.12.10 08:09
Zkuste archív, tam určitě najdete informace co potřebujete.

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.