Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Ostatní

Cena za provedení vizualizace
Cena za provedení vizualizace Věra M 22.07.10 14:09
Dobrý den, mohla bych poprosit někoho zkušeného, který by mi poradil, jak ocenit vypracovanou vizualizaci. Celkový proces spočíval ve vymodelování objektu v CADU, opatření materiály a vyrendrování proběhlo v MAXU.
Děkuji Věra ( pokud bude někdo tak hodný, mohu podat i přesnější informace o velikosti a stráveném čase )
re filip medek 22.07.10 18:10
Straveny cas nikoho nezajima a samozrejme kazdy ti odpovi - rekni si na kolik si sve prace cenis. Jinak pro predstavu abys mela z ceho vychazet: za prumerny rendr rd si studenti co rendrujou o vikendu doma u maminky na kradenym sw vezmou rekneme 2 tisice.
Cena za provedení vizualizace Věra M 22.07.10 21:48
Ok, děkuji. Já myslela spíše profesionální ohodnocení než to doma na koleně. Tedy když to zadáte firmě.
Cena za provedení vizualizace berta 02.12.10 09:12
Tato problematika mě taky zajímá.
Děláme betonová schodiště a občas se objeví požadavek náročnějšího klienta na vizualizaci. Protože zatím nepracuji při projektování našich schodišť se softwarem, ale klasicky rýsuji. Proto používám hlavně fotky z našich realizací a vysvětlím podobnosti či jiné detaily osobně. Někdy je to ale problém, představivost zákazníka to prostě nebere.
Zabývá se někdo vizualizacemi a případně za kolik se dá zákazníkovi nabídnout ?
¨Cena za vizualizaci/pokoj Helen F 17.12.12 17:15
dobrý den, cena za profesionální vizualizaci jednoho pokoje od profesionála se pohybuje okolo 8 tisíc, a stráví s ní cca týden.
cena ardnoo 17.12.12 20:06
Kolik je u nás lidí, kteří by dali 8 tisíc za pouhou vizualizaci 1 pokoje??
re: Ardnoo vga 18.12.12 12:28
Připadá ti 8.000,- moc za návrh interiéru místnosti, výkresy tvaru nábytku, návrh osvětlení, stanovení odstínů barev a materiálů?? K tomu si připočti alikvotní část ceny počítače, softwaru a spotřebu energie... + zpracování vizualizace a zjistíš, že cena je přímo dumpingová!
re ardnoo 18.12.12 15:59
Jasně, bral jsem to bez nějakých návrhů a modelování nábytku, takhle to je samozřejmě málo...

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.