Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Ostatní

Plastová okna / EURO / původní s dvojsklem?
Plastová okna / EURO / původní s dvojsklem? dagmar 17.06.10 15:25
zdravím,
jsou opodstatněné moje zábrany, vsadit plast.okna do vilky z poč. 20 stol.? od EURO oken jsou vlastně k nerozeznání a nevyžadují údržbu, technologie je už dokonalá... i přes tyto klady, mi tam nesedí. Mám už vyrobená nová okna, dle původních (zbývá zasklít), ale všichni "odborníci" radí, ještě zvážit a dát plast (i přesto, že okna už mám).
Fakt by mě zajímalo, co si myslí ti nejpovolanější... kde je hranice mezi architekturou a ekonomikou provozu.

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.