Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
NOVY fullbanner
HLEDEJ v sekci     
Ostatní

nerezový plech za kuchyň. linku
nerezový plech za kuchyň. linku Dagmar 20.05.10 12:05
Zdravím, líbí se mi nerez (nejen materiál), ale přemýšlím, proč se vůbec nepoužívá jako obklad za kuchyň. linku? Je s tím spojené nějaké zvláštní úskalí? Jinak dekory už jsou v nabídkách pestré, kartáč, brus a další...
pokud s tím jako odborníci máte nějaké zkušenosti, budu ráda, když se o ně podělíte a případně me od použití odradíte.
moc díky D.H.
re:plech vga 21.05.10 09:42
Z vlastní zkušenosti vím, že je to náročné na úklid...jakékoliv sáhnutí na plechu je vidět a zanamená leštit celou desku..i když mi byly doporučeny různé přípravky, výsledek je vždy podobný...skončila jsem u toho, že za varnou desku dám asi kalené sklo. Nerez musí být navíc uzemněný..po zkušenostech, které mám, bych zvolila dnes po 6letech "používání" jiný materiál.
nerezový plech za kuchyň. linku Dagmar 26.05.10 16:47
díky za zkušenost vga, je už několikátá - pro nerez nepříznivá, tak plech nedám, asi klasiku keramiku nebo stucco veneziano. zdravím
re filip medek 26.05.10 18:37
a co kaleny lacobel (sklo s nabarvenou vnitrni stranou)? vcelku lehce se udrzuje, rozumna cena, lehka instalace, nespini se spary, o rozbiti se nemusite bat nic ve smeru steny nepada.... stalo se mi ze jsem omylem nechal zhnout varnou desku "naprazdno" asi 2 hodiny, kdyz jsem prisel sklo u ni bylo neskutecne rozpalene ale nic se nestalo... muzu doporucit
Nerez takyarchitekt 27.05.10 00:19
Pro nerez plech mluvi ale skutecnost, ze je ze zdravotniho hlediska nejvhodnejsi (moznost temer 100% odstraneni bakterii). Proto tak obliben v laboratorich. Ale jidlo pripravene v laboratori mne nejak nelaka.

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.