Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Ostatní

Architekti obchodních center
Architekti obchodních center TheP 05.02.10 13:36
Ahoj a dobrý den, sháním kontakty na architekty, kteří se nějakým způsobem podíleli na projekci nebo výstavbě velkých obchodních center v ČR (mám na mysli celky jako je Olympia, Globus, různé shopping parky, atd.). Jakékoliv nasměrování rád uvítám. Jde o součást mého výzkumu. Díky.
Re: Lenulka91 11.02.10 22:16
teď někdy byla myslím na čt reportáž o znovuotevření prvního prioru v Praze - Kotva, jen co mě tak napadá
Re: tenpepek 12.02.10 01:16
Docela dobře se v tom orientuje např. Archdesign (http://www.archdesign.cz) ten má na kontě hned několik nákupních center... ale i tady (na archiwebu) jde najít několik realizací...např:

http://www.archiweb.cz/buildings.php?&action=show&id=1050
http://www.archiweb.cz/buildings.php?&action=show&id=2357
http://www.archiweb.cz/buildings.php?&action=show&id=2409

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.