Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
JAP
HLEDEJ v sekci     
Ostatní

Jaká jsou pravidla navrhování wellness
Jaká jsou pravidla navrhování wellness Ondrej1177 26.01.10 13:14
Zdravím všechny,
zpracovávám návrh na wellness, ve kterém bude umístěno několik saun, vířivek, parnich kabin a bazén. Při pročítání platných hygienických norem upravujících tuto problematiku jsem zjistil, že proktování wellness je pro mě španělskou botou a španělskou vesnicí zároveň. Máte někdo zkušenosti s projektováním wellness? Případně nevíte, kde se dají veškeré normy a požadavky najít na jednom místě? Za každou radu bude velmi vděčný. Děkuji
pravidla při navrhování wellness Roberto 26.01.10 15:21
Vážený pane Ondřeji, je otázkou, zda je pro Vás problémem orientace v technologiích nebo zda potřebujete pomoci s dispozičním řešením tak, aby investor zdárně investici zkolaudoval. S projekcí wellness mám několikaleté zkušenosti, mohu Vám poradit a předat cenné informace.
nápady... asterix 26.01.10 16:24
platná pravidla: kvalitní prostředí, tedy kvalitní materiály, kvalitní vybavení s fungujícím provozem a kvalitní / atraktivní prostory.
většinou to vychází z rozměrů lidského těla.
...ale autoři vozů veřejné dopravy to také nerespektují.
tak se s tím netrap, nějak to dopadne.
potěmkinova vesnice vypadá na oko také pěkně.
stačí?
udělej si sám? pepino 26.01.10 20:30
... blahopřeji k odvaze se do toho pustit sám. Doporučuji kontaktovat nějakou firmu, která se zabývá projekcí a dodávkami saun (a to včetně technologií). Spolupráce je s nimi většinou zdarma.
Ze vsi te "wellness" se mi dela az "newellno". takyarchitekt 27.01.10 01:08
Zajimave, ze takovy "pohodovy" narod nenasel lepsi nazev pro strediska pohody, nez je "wellness center" (aby to bylo "americky").
jak vybrat ze záplavy firem? ondre1177 27.01.10 15:22
...díval jsem se na internetu na výrobce a prodejce tohoto vybavení. Jejich tam opravdu požehnaně, ale po zkušenostech mého známého, který jsi do hotelu zakoupil vířivku mám velké obavy. Prodejce tvrdil, že vířivka pochází z Kanady a splňuje veškeré požadavky na veřejný provoz - ukázalo se, že vířivka ani v nejmenším nesplňuje požadavky hygieny. Navíc nepochází z Kanady, ale z Číny, vířivka nefunguje a firma ji odmítá servisovat. Tomu se chci vyvarovat. Neví někdo o spolehlivém nejlépe českém dodavateli? Všem děkuji za odpověď

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.