Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Ostatní

FUTURE SYSTEMS ročníková práce
FUTURE SYSTEMS ročníková práce Martin Máslko 23.11.09 18:41
Dobrý den,
právě pracuji na Ročníkové práci ke složení Praktické části maturity. Sháním pro svou práci konzultanta, se kterým bych se občas mohl poradit. Zaměřiju se na stvaby totoho studia v ČR. Výsledkem mé práce by měl být model budovy v duchu tohoto studia.
Duch studia? DIN 23.11.09 21:52
Pokud jde o stavby ve smyslu realizace, mají FS v Česku dosud čisté konto, pokud vím. (Kaplického barák pro F. Dvořáka resp. lávku pro J. Dietla nepočítám - a Klub Volavka na Konopišti ani další tuzemské návrhy zatím na světě nejsou; některé zřejmě ani nebudou). Takže je otázkou, zda máte na mysli projekty určené do Česka...
Co je to model budovy "v duchu tohoto studia"?
FUTURE SYSTEMS ročníková práce Martin Máslko 25.11.09 21:53
Předem se omlouvám za špatné formulování. Samozřejmě jsem myslel stavby v ČR, které zatím nejsou zrealizované a jsou pouze na papíře. Myslím tím Koncertní a kongresové centrum Antonína Dvořáka neboli "Rejnoka" v Českých Budějovicích a Vámi jmenovaný Klub Volavka. Zčásti bych chtěl do své práce začlenit i světové stavby FS a posléze se pokusit udělat jednoduchý model budovy, která by vycházela z vizí tohoto studia. Použití prvků charakteristických pro Future System atd.
FUTURE SYSTEMS ročníková práce takyarchitekt 25.11.09 22:23
Good Luck (you will need it)!

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.