Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
NOVY fullbanner
HLEDEJ v sekci     
Ostatní

Knihovna
Knihovna Petr Buček 10.08.09 16:46
Zdravím vespolek,

kdo rozumíte interiérům a nábytku, pojďte mi zkritizovat můj amatérský výtvor! Jde o vestavěnou knihovnu s psacím stolem, která vznikla z potřeby skloubit ložnici a pracovnu v jedné místnosti (o rozměrech cca 3 x 5 m) v panelákovém 2+kk.
Měl to být pokus o napodobení funkcionalistického stylu ... no ... takhle to dopadlo:

http://minipic.sweb.cz/navrh.jpg
http://minipic.sweb.cz/realizace1.jpg
http://minipic.sweb.cz/realizace2.jpg
http://minipic.sweb.cz/realizace3.jpg
knihovna mamarw 11.08.09 10:11
Sice interiérům nerozumím, ale vaše knihovna vypadá velice pěkně! Židle je podle mého vybraná velice vkusně a důkladně. Funkcionalismus to také podle mého připomínám. Myslím si že se vaše realizace povedla
knihovna MP 11.08.09 13:24
Vůbec nerozumím interiérům ani nábytku, ale v tomto případě nefungují dvě spolu související věci.
1. židle nemá kolečka
2. počítač je daleko od židle.
Když budu pracovat a budu chtít vložit CD do mechaniky, nelze na ni dosáhnout, ani se k počítači sklouznoutt, protože židle nemá kolečka. Takové věci při práci otravují.
Jinak provedení je dle fotek perfektní
Re: MP Petr Buček 13.08.09 11:17
No ono to bylo zamýšlené tak, aby ze židle byly snadno dosažitelné šuplíky, ty jsou potřeba přece jen častěji. Ale je také pravda, že v tom případě mohla být nika pro počítač (a tím pádem i upravená skříňka pro Hi-Fi věž, protože mají společnou elektriku) jednoduše na druhé straně. Prostě ty úzké krajní segmenty (jak spodní, tak horní) prohodit. To by bývalo bylo lepší.

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.