Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Ostatní

ceny inženýrských sítí
ceny inženýrských sítí hynek 30.07.09 11:31
Dobrý den,
zajímalo by mě, jaká je celková cena přivedení inženýrských sítí k vlastnímu pozemku. Jedná se o vzdálenost zhruba 40 m a o přivedení vody a elektřiny. Také by mě zajímalo, zda toto musí dělat soukromá firma nebo zda přivedení sítí na pozemek je v kompetenci pouze příslušných organizací (E.ON, ČEZ, vodárny...). Děkuji za odpověď.
re hynek vga 30.07.09 18:56
..na hranici pozemku je to většinou v kompetenci jednotlivých správců sítí a jejich vybraných a schválených dodavatelských firem (určitě elektrika) voda může být dle dohody - záleží na lokalitě napojena vaší "firmou" ...nejlépe se informovat..je to pokaždé jiné..
IS Martina 14.09.09 10:36
Dobrý den,
kolik stojí 1m inženýrských sítí (všech) + projekt?
Děkuji!

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.