Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Ostatní

GALERIE KLATOVY KLENOVÁ
GALERIE KLATOVY KLENOVÁ Milan 23.03.09 16:00
http://www.zagkk.cz/cz/
... ondrej cisler 23.03.09 22:43
Díky za odkaz.
!!! Josef Čančík 24.03.09 09:39
Nejprve řízená destrukce Českého muzea výtvarných umění v Praze a teď tohle? Klenová v současné podobě (a na současné úrovni) s Marcelem Fišerem stojí a padá. On ji dostal tam, kde je. Pokud přijde v brzké době ještě nějaká podobná zpráva, možná by byla na místě paranoidní představa o koordinované snaze ničit kvalitní kulturní instituce...
!!! Milan 24.03.09 11:54
... spíš o snaze ukázat, kdo je teď v krajích pánem, stůj co stůj

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.