Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Ostatní

Problém: zábradlí u schodiště
Problém: zábradlí u schodiště Ondřej Vaněk 08.02.09 20:14
Dobrý den,

měl bych dotaz týkající se zábradlí u schodiště. Bohužel zde nejde vložit obrázek, tak přidávám odkáz kde je vložen. Asi to sníží Váš zájem na můj dotaz reagovat, ale doufám, že se někdo najde a poradí. Odkaz i s popisem problému zde: http://www.archiforum.cz/viewtopic.php?f=26&t=2399
zábradlí vga 09.02.09 08:32
to na tom obrázku je pěkná zvrhlost...
problem karel 09.02.09 11:11
vga - jeste ze jste nam to rekl/a.. re ondra - tezko radit kdyz vicemene jen chces aby nekdo rozhodl za tebe... halvne z toho neudelej vezeni nebo zoo neboj se treba nejakou tyc ohnout nebo to tim lankem vyplest nejak kreativne.. takova pavucinka by neublizila.. nebo kousek skla a vyryt do nej trochu pozeie nebo maitelovu manzelku sedici na schodech? sakra to si kutil..

zabradlí Ondřej Vaněk 09.02.09 11:41
Možna jsem zapomel rict, ze obrazek je stazeny z netu. Schodiste kde chci toto oplikovat je trosku jine.... Jen sem chtel co nejvice vysvetlit a ukázat problem.... a zeptat se jestli neexistuje jeste nějaká možná varianta. Díky

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.