Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
NOVY fullbanner
HLEDEJ v sekci     
Ostatní

Prosvětlení místnosti
Prosvětlení místnosti katis 05.02.09 15:06
Mám dotaz a budu moc ráda, když mi pomůžete....

Náš dům je cca 1metr od sousedovo pozemku (jeho dům je vzdálený cca 5m), potřebovali bychom dát okno na stranu s výhledem do sousedovo pozemku, ale on s tím nesouhlasí,klidně bych dala okno s mléčným sklem a fix, ale ani to u něj neprojde... Na stavebním úřadě mi poradili luxfery, jenže ty mi k našemu domu vůbec "nejdou", navíc v té místnosti, kam potřebujeme okno je obývací pokoj a když jsem luxfery na netu hledala, nikde v ukázkách realizací jsem je v obývacím pokoji neviděla, tak si to ani neumím představit,jak by to vypadalo, třeba by to nějak šlo, nevím.....Na stavebním úřadě ještě říkali, že existuje něco jako luxfera, ale je to vysoké a úzké, ale nevěděli, jak se to jmenuje.... Prosím poraďte, vy máte více zkušeností, jak přivést světlo do místnosti, popř. nevíte, co měli na mysli na tom úřadě? Přemýšleli jsme i o tom světlovodu, který se dává do střechy, ale to mi přijde hrozně komplikované (ale jsem laik...)
Díky předem za všechny odpovědi
re filip medek 05.02.09 16:34
kopilit, popripade sklobeton
re josef čančík 05.02.09 18:24
až to budete hledat, kopility se dnes prodávají pod obchodním názvem profilit. další možnost je okalux a jemu příbuzné produkty tuším jakéhosi německého výrobce. Okalux má výhodu skvělého tepel. odporu.
re Michal 08.02.09 17:41
Zkus se pro inspiraci podivat treba sem: http://www.sevesglassblock.com/index.php
A nebo sem: http://www.mattonepoesia.com/

Ten druhy odkaz je docela zajimavy, ale ne vsude se to bude hodit.

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.