Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Ostatní

Drevostavba
Drevostavba Daila 06.11.08 21:03
Hledame studenty, nebo zacinajici architekty, kteri by nam navrhli atypickou drevostavbu.
Daila Miloš 09.03.09 12:59
Ahoj, myslím, že by som mohol pomôcť. Rok pracujem externe vo firme, ktorá robí drevostavby. Mám za sebou veľa návrhov, ktoré boli realizované. Konzultujem projekty s projektantkou.
ekologický rodinný dům Danka 10.03.09 14:13
Rádi bychom si nechali navrhnout dům pro čtyřčlennou rodinu - originální, ekologický - který by se hodil na náš pozemek u lesa. Materiál nerozhoduje. Náš rozpočet je max. 3 mil. Kč!
Reakce na nabídku Roman Brzoň 10.03.09 17:52
Dobrý den naše společnost Ensim se zabývá energetickými konstrukcemi jako takovými. Jsme mladá společnost, která se zaměřuje na ekologii. Pokud byste měli zájem napište na můj mail a já vám pošlu katalog domečků, které Vám můžeme dodat. Přeji hezký den s pozdravem Roman Brzoň

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.