Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Ostatní

listovani obrazky
listovani obrazky vv 19.08.08 16:00
zdravim a chci se mimo soutez komentaru zeptat, proc pri prohlizeni obrazku zmizela moznost kliknout na nasledujici/predchozi, nebo to mam jen nejak spatne nastavene? ... prislo mi to celkem prakticke...
nové listování Jan Kratochvíl 19.08.08 16:27
Ahoj Viktore,
na podnět několika čtenářů jsme rozšířili zobrazovací pole obrázků z 750x485 pixelů na 750x750. Tím pádem nám na displejích s menším rozlišením vytekly listovací odkazy mimo obrazovku (např. 800 pixelů na výšku). Listování bude možné dopředu i dozadu pomocí šipek na obrázku, avšak během práce skolil našeho webmastera žlučník a tudíž to ještě neběží tak, jak má. Každopádně do konce srpna to určitě bude hotové. Omlouváme se za komplikace.
... pipe 19.08.08 16:51
Alespoň že funguje kliknutí do obrázku - přechod na další... Mně to stačí :o)
... vv 20.08.08 10:40
diky, zase jsem se projevil jako pocitacovy analfabet

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.