Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Ostatní

Diplomka na FA CVUT - poradte
Diplomka na FA CVUT - poradte Srdan Markovic 04.05.08 17:21
Ahoj vsem!

V pristim semestru budu delat diplomni projekt, ale zaboha nevim co delat za tema. Doufal jsem, ze bude vyhlasena nejaka soutez, ktera me zaujme, ale nevypada to nijak nadejne.

Proto pisu o radu a napady co bych mohl delat za projekt.

Vim jiste, ze nechci diplom odflaknout nejakou bytovkou nebo necim podobne "zajimavym". Obcanska stavba by byla dobra. Nebojim se maknout na projektu, ale tema me musi zaujmout. Melo by jit o jednu stavbu nebo i o soubor staveb, ale ne urbanismus, nejlepe v Praze nebo blizkem okoli. Take by nebylo spatne, kdyby o tema byl sirsi zajem verejnosti.... jsem skromny


Snad je jasny oc mi jde. Doufam, ze mi poradite!

Diky!

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.