Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Časopisy a knihy

Časopis
Časopis Martin 04.10.07 20:01
Jaký časopis byste doporučili?
Zbraně a střelivo Petr Šmídek 04.10.07 20:42
Záleží na tom, co Vás zajímá. Vystačíte si s českou scénou a občasnými výlety za hranice? Chcete víc textu k zamyšlení nebo jen záplavu fotografií pro potěchu oka? Vyžadujete přesah i mimo oblast architektury? A co Jan Pleskač?
king for a day, fool for a lifetime jan tleskač 05.10.07 11:15
jmenuji se tleskač, jan tleskač
Jaký časopis Petr Šmídek 05.10.07 18:56
Časopis Zbraně a střelivo jsem si jednou z recese vyžádal u "letušky" žlutého autobusu. Osobně doporučuji spíš časopis Volume z dílny Archis, C-LAB a AMO.

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.