Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Časopisy a knihy

S, M , L, XL Rem Koolhas
S, M , L, XL Rem Koolhas Ondřej 05.12.06 20:16
Ren Koolhas S, M, L, XL

Dá se někde v ČR koupit? Případně ,máte někdo zkušenost s nákupem na Amazon .com?
S,M,L,XL Tom Jung 06.12.06 09:48
Já ji koupil normálně v Brně v knihkupectví ale dá se levně pořídit po netu.
S amazonem zkušenost nemám, ale již jsem nakupoval v českém net knihkupectví. bylo to bezproblémové. Myslím že ono je to stejně s tím amazonem nějak propojeno, ale nerad bych hádal - nevím to jistě
http://www.libris.cz/knihy/modules.php?name=Amazon&asin=1885 254865
S,M,L,XL po netu Radek Suchánek 10.12.06 22:24
Zdravím, S,M,L,XL jsem koupil po netu na AMAZONu. Jediné co potřebujete je internetová platební karta... cena za kterou jsem ji koupil byla cca 1400,- i s poštovným!!! Dodávka cca 2-3 týdny... osobně velice doporučuji.
smlxl lenka 12.12.06 15:41
libris funguje bezproblému......objednává knihy přímo z amazonu - výhodou je, že nemusíte vlastnit onu platební kartu, ale protože amazon vyžaduje platbu předem, musíte i na libris zaplatit napřed a knížky vám pak příjdou domů ...nikdy s tím nebyl žádný problém....vřele doporučuju.....případné reklamace pak samo vyřizujete s libris, což je přeci jen jednodušší.....S,M,L,XL se dá koupit občas i běžně v knihkupectví, ale obvykle za neobvyklé ceny ....přirážka na clu a maloobchodní prodej je znát
moje zkušenost Pavel Martinec 12.12.06 16:03
ještě vloni jsem si objednával knihy přes ideon.cz a pak jsem zkusil i zmiňovaný libris. na jaře jsem si vyřídil virtuální kartu (je to otázka pár korun) a zjistil jsem, že jsem náklady na její pořízení splatil hned první objednávkou, protože jak ideon, tak i libris si ke knihám účtovali provizi. objednávám teď už jenom napřímo. objednal jsem z amazonu 3x a vždycky to bylo v pohodě.
libris DK 12.12.06 18:07
libris.cz = byvaly obchod na ideonu.cz
Harward project on the city 2 Ondřej 05.03.08 00:06
Ahoj. Zdravím. Chtěl bych se zeptat zda nevíte kde v ČR se dá sehnat kniha Harward project on the city 2. Díky za radu. ahoj
levne knihy ales 05.03.08 08:38
Ondrej neuveris, ale naposledy som to videl v "levne knihy"
Harward project on the city 2 Ondřej 06.03.08 17:53
JOjo, vím o tom, ale myslím že tahle akce proběhla asi 2 roky zpátky, od té doby jsem tuto kuriozitku bohužel nezažil. Díky moc za info, budu hledat dál. Díky moc a čau

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.