Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
JAP
HLEDEJ v sekci     
Časopisy a knihy

Encyklopedie zahradního architekta
Encyklopedie zahradního architekta Jirka K. 02.12.15 15:56
Dobrý den, prosím o tip, nejlépe přímo od (zahradních) architektů, na knihu-encyklopedii s rejstříkem rostlin, stromů, keřů, která by obsahovala podrobný popis, jako původ, dobu kvetení, potřebný kořenový prostor atd... prostě vše, co je potřeba znát pro navrhování... Děkuju předem!
Encyklopedie architekta K. Jirka 05.12.15 19:34
Dobrý den, prosím o tip, nejlépe přímo od (stavebních) architektů, na knihu-encyklopedii s rejstříkem konstrukcí, dřeva, betonu,cihel, která by obsahovala podrobný popis, jako použití, dobu zrání, možnou statickou únosnost atd... prostě vše co je potřeba znát pro navrhování staveb... Děkuju předem!
Pro Jirku doporučení skripta systematická botanika, fytocenologie, dendrologie, biotechnika atd. a vše ostatní architektonické co je potřeba znát o navrhování prostoru.

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.