Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
NOVY fullbanner
HLEDEJ v sekci     
Časopisy a knihy

časopis Architekt
časopis Architekt Bára 06.11.13 16:40
Nabízím časopis ARCHITEKT na rok 2013 (číšla 01, 012, 03, 04) 05 bych poslala dodatečně, protože ještě vevyšlo. Chtěla jsem jít na architekturu, ale udělala jsem změnu. Lidi z vyšších ročníků mi radili abych něco takového četla, protože se to hodí u přijímaček. Všeobecný přehled, co se zrovna děje. Koupila jsem si ho na rok jako předplatné za 600kč,.Už po studentské slevě ze 720kč. Chtěla bych ho prodat tak za 300kč. Kdo by měl zájem ozvěte se mi prosím na e-mail : bajaja.t@seznam.cz. Snad by vám někomu pomohl. Děkuju

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.