Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Architektura ve světě

David Chipperfield Architects - Museum Folkwang
David Chipperfield Architects - Museum Folkwang Honza 31.10.10 10:39
Bezesporu velmi zajímavé muzeum, které se přímo vybízí k návštěvě. Působivé propojení historie s moderní architekturou, interiérů a exteriérů. Vyrostlo v městě Essen v Německu, městě plném moderní architektry. Důkazem jsou stavby jako Městské divadlo od Aalta, Továrna na praní uhlí od Koolhaase, nebo Škola managementu a designu projektovaná dvojcí Nishizawa, Sejima. Jaký je Váš názor na toto muzeum? Co Vás na něm nejvíce zaujalo? Popř. jestli jste již někdo toto muzeum navštívil jaké byly Vaše zážitky?
Tomas_Kosnar doporucuje 31.10.10 12:02
www.archiweb.cz/news.php?type=arch&action=show&id=8856
re:Tomas_Kosnar Honza 31.10.10 14:07
Děkuju, ale mimochodem všechny články již mám pročtené, ale nejsem z toho moc moudrý, všude se v podstatě píše to samé.

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.