Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Školy architektury

Jazyková skouška
Jazyková skouška Tom 14.04.08 16:26
Chtel bych se zeptat aky tip skousky potrebujem z anglictiny pro dosazeni bakalarskeho titulu. Prosim dajte mi podrobnejsi opis o tom akoly to chodi na FA CVUT a na FA VUT....uroven, typ atd. -Je skouska City&Guilds (Pitman) uznavana? Dakuji za odpoved a sory za pravopis...som zo slovenska ale ucim sa na madarskom gymnaziu...x)
aj katka 15.04.08 19:55
na fa cvut jsouna bakalarskem stupni dva semestry odborneho jazyka. na konci je z toho zkouska. pred zapisem do prvniho semestruodb. j. musi clvoek slozit zkousku z vseobecneho jazyka, zhruba na urovni FCE, mozna trochu lehci.
diky moc za odpoved... Tom 15.04.08 21:52
a tu skousku musim zlozit kde? na skole alebo nekdy inde? ..je skouska urovni (C&G) expert uznana a nahrazuje tu skousku?
Tom ks 15.04.08 23:29
bud slozis ve 3. semestru vstupni zkousku primo na FA (CVUT), nebo ti jako znamku uznaji hodnoceni z nejake mezinarodne uznavane zkousky (urcite uznavaji cambridge zkousky, C&G snad take) nebo statnice z jazyka. i kdyby ne, tak vstupni test je lehky, predpokladam ze s urovni expert nebudes mit problem kazdopadne 2 semestrum a zkousce z odborneho jazyka se nevyhnes.
aj katka 16.04.08 13:18
pri vyborne znalosti anglictiny se da vyhout dochazce na hodiny, testum , sem. pracim a zkouzce ne.
zkouska pred prvnim semestrem??? b 21.04.08 17:43
to me budou trapit nejakou zkouskou hend na zacatku jo?
zkouska pred prvnim semestrem??? b 21.04.08 17:54
to me budou trapit nejakou zkouskou hend na zacatku jo?

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.