Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Školy architektury

matematika FACVUT
matematika FACVUT LL 06.01.08 11:41
ahoj mohl by mi prosim někdo říct , jak je to s přímačkama z matiky na facvut , jestli jsou podobne jak je to na strankach cvut , jak si tam delas testy pres takovy program ...nebo se na to mam vykaslat??? jde mi o to ze sem z gymplu mam matiku na 1 a pritom mi ty testy prijdou docela na premysleni opproti jinym testum na jine skoly ...diky mocc LL
re honza 06.01.08 16:07
myslim, ze je to tak jak rikas...je potreba te matematice rozumet, je to spis na obecny chapani principu nez mechanicke pocitani. je tu vzdycky moznost to natipovat, ale kazdy nema uplne stesti mimochodem, kde jsou ty testy?
a jestli mas na gymplu za jedna a neflakate se tam, tak snad nembudes mit problem, navic v tech prijimackach neni ani infinitezimalni pocet ani nic podobneho...spis hlavne asi (ne)rovnice, analytika atd.....
re tt 06.01.08 19:24
tu matiku bych vůbec nehrotil, na přijímačkách sem to způlky vypočítal a z lenosti tu druhou jenom dotipoval, ale nebylo tam nic co by člověk z gymplu ještě neviděl, učit sem se na to neučil, a dostat sem se dostal, ..ale šel nakonec jinam

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.