Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
NOVY fullbanner
HLEDEJ v sekci     
Školy architektury

Do Prahy so slovenčinou
Do Prahy so slovenčinou tom 06.10.07 16:08
Hello! Mám problém, ze neviem či ma zoberú na vyšku ked viem len po slovensky... Je to velky problem? Studuje u vás vela slovákov? Pomocte mi prosím! Naschle zatial!!
odpoved sonicer 06.10.07 18:22
problem to neni staci kdyz budes rozument ty cesky..

Ale pocitej ze vse bude v cestine tudis nejaky preklad skrip ve slovenstine neuvidis ci testy a pod.
díky! tom 07.10.07 17:26
Po cesky rozumiem, aj vela citam po cesky... casáky a magazíny o architekture ...len mluvit neviem moc... som si vedomí ze tie testy atd budú po cesky..xD

...inac studujem na madarskom gymnáziu xD
Díky za odpoved! Dúfam, ze mi este viacery odpovedia a pridajú svoj názor a svoje skúsenosti! Pozatím...cau!
slovenstina na fa cvut katka 15.04.08 19:57
mame tu hodne slovenksych spoluzaku a nemyslim, ze maji jakykoli problem. mluvit muzes normalne po slovensky, poslouchat halt po cesky.
Slovenština, čeština Martina 15.04.08 21:36
Ahoj, já mám opačný problém. Pokud se nedostanu do Brna tak pujdu na školu do Bratislavy, tak doufám že to se slovenštinou budu zvládat, ale kamarádka co tam ted chodí do 2 mi říkala, že je to v pohodě, že si hned zvykla....
bratislava LucyT 07.06.08 10:29
Ja jdu na skolu do Bratislavy.....ale jelikoz sem z jizni moravy,tak se slovenstinou nemam nejmensi problem.... To Martina: A na jakou skolu do Bratislavy ses dostala?

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.