Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
NOVY fullbanner
HLEDEJ v sekci     
Školy architektury

ateliéry ve škole
ateliéry ve škole pampeliska 09.09.07 19:08
ahoj, chtěla jsem se zeptat, jestli někdo nemáte informace o ateliérech na FA ČVUT. Jdu teď do prváku a nemůžu o nich najít žádné info a tím pádem nevím, kam se přihlásit. Můžete mi nějaký doporučit?
ateliery ananas 10.09.07 08:03
na cvute prvy rok ateliery ako take nie su, je namiesto toho ZAN-zaklady architektonickeho navrhovani(zalezi u koho budes-.mozno budete robit 2d, 3d kompozicie, niekde rovno nieco jednoduche ako napriklad branu..) a tam si prihlasena automaticky, takze prvy rok si nic nevyberas a mas o starost menej
Radek Kolarik kacka 18.09.07 16:46
Ahoj, jakou mate zkusennost s atelierem u Radka Kolarika (UMPRUM)..jak se s nim jedna, co mam cekat..spis technictejsi pristup nebo jak to u nej probiha..a jak je narocny? Diky moc.
Kolarik h 18.09.07 19:22
Kolarik je v pohode, dava velkej duraz na koncepty, ale ten atelier neni jeho, je asistent u Jiricny... Ale slysela jsem ze odchazi a misto ni tam jde Kroupa...
KOLARIK glee 19.09.07 12:43
Jo. A ted jde kolarik na cvut, tak trosku si to s kroupou vymenili
nástup Tomas 26.09.07 14:04
když jsme u toho prváku, taky pondělí nastupuju na FA a chtěl bych zjistit, jestli se začíná rovnou podle rozvrhu, a jestli s sebou už potřebuju nějaký věci?..díky
FA strawberry 26.09.07 19:03
Ja du v pondeli taky do prvaku takze nevim co sebou ale prej se jede rovnou podle rozvrhu

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.