Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
NOVY fullbanner
HLEDEJ v sekci     
Školy architektury

brigada v prvaku?
brigada v prvaku? Lucka 16.08.07 21:08
Ahoj, letos sem byla prijata na fakultu architektury VUT v brne. Rada bych si nejak pri studiu privydelavala ale vubec netusim jaky me ceka rozvrh, nemuzete mi nekdo poradit jestli ma clovek v prvaku cas si privydelavat? Dekuju moc
no... štěpán 16.08.07 21:46
...kdyz se chce, tak jde samozrejme vsechno... ale priprav se na to, ze nejdriv nebudes vubec chapat co po tobe ve skole chteji, pak to zjistis a nebudes zas vubec chapat jak se to da stihnout........a pak pochopis....... ze spanek je zbytecna vec
Super color Bob Geldof 16.08.07 21:53
Já myslím ,že by jsi si klidně mohla přividělávat.Písni na můj mail a domluvíme se.Cawko
brigáda už od prváku Antonín 22.08.07 22:24
zdravím, taky jdu v září do prváku na fa vut v brně. Velice rád bych se pohyboval v prostředí nějakého ateliéru hned od samého počátku. Vzhledem k tomu, že nic neumím, a bylo by potřeba mě jakkoliv zaučit, tak bych byl ochotný po nějakou dobu pracovat zdarma. Budu opravdu moc rád, když se někdo ozve.

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.