Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     

Školy architektury

Krajinářská architektura FA ČVUT
Krajinářská architektura FA ČVUT Karel 15.07.17 04:28
Od roku 2015 se na FA ČVUT vyučuje bakalářský studijní program Krajinářská architektura. Připravuje studenty pro oblast komplexní péče o krajinu, s důrazem na propojení s architekturou, urbanismem a výtvarným uměním. Studium v programu Krajinářská architektura bude dvoustupňové vysokoškolské studium (bakalářské, magisterské), uspořádané do sériového řetězce dvou samostatných studijních programů. Akreditace magisterského studijního programu Krajinářská architektura je plánována v roce 2018. Do budoucna se připravuje doktorský program. více informací na www.fa.cvut.cz
TILL REHWALDT na FA ČVUT Karel 16.09.17 05:00
Till Rehwaldt, světově uznávaný krajinářský architekt z Německa, bude působit na FA ČVUT po dobu dvou semestrů ( od zimního semestru 2017) jako hostující profesor v Ústavu krajinářské architektury. Je autorem řady oceňocvaných krajinářských projektů na německé půdě i v zahraničí. Působí na dvou vysokých školách, které mají v portfoliu výuku krajinářské architektury: TU Dresden a TU Berlin. V roce 1993 založil atelier Rehwaldt Landschaftsarchitekten, který se zaměřuje především na tvorbu veřejných prostranství, plánování volnočasové a rekreační vybavenosti města a návrhy širších urbanistických koncepcí. Od roku 2006 má jeho atelier pobočku i v Pekingu. V současné době je prezidentem Federace německých krajinářských architektů (BDLA).
Till Rehwaldt – nový hostující profesor FA Karel 30.09.17 10:26
Světově uznávaný krajinářský architekt z Německa bude působit na FA ČVUT po dobu dvou semestrů jako hostující profesor v ÚKA. Odbornou asistentkou v nově vznikajícím ateliéru Rehwaldt bude Ing. arch. Klára Třicátníková. Zadání zimního semestru se zaměří na několik lokalit v Lovosicích (Lovosice – factory compound conversion, Lovosice – journey into the heart of a natural island a Lovosice – public spaces in the town center) a v nabídce bude také jedno pražské téma (Trojmezí – periurban park).


Dipl. Ing. Till Rehwaldt

Autor řady oceňovaných krajinářských projektů na německé půdě i v zahraničí. Působí na dvou vysokých školách, kde se vyučuje krajinářská architektura: TU Dresden a TU Berlin. V roce 1993 založil ateliér Rehwaldt Landschaftsarchitekten, který se zaměřuje především na tvorbu veřejných prostranství, plánování volnočasové a rekreační vybavenosti města a návrhy širších urbanistických koncepcí. Od roku 2006 má jeho ateliér pobočku i v Pekingu. V současné době je prezidentem Federace německých krajinářských architektů (BDLA).

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Říjen 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.