Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Školy architektury

talentovky 2017
talentovky 2017 colormn 29.12.16 19:23
Ahoj, tak se nám to blíží. Jak se připravujete na talentovky? "Otročíte"? Kam se hlásíte? Co máte připraveno na otázku: Proč se chcete stát architektem?
co třeba krajinářským architektem na ČZU? Karel 29.12.16 22:29
Bakalářské studium – obor Zahradní a krajinářská architektura

Talentová zkouška se skládá z technické kresby (lineální perspektivní zobrazení reálného prostoru), kresby kompozice v plenéru (areálu ČZU), kresby na zadané téma a ústního pohovoru s prezentací portfolia vlastních výtvarných prací uchazeče.

Hodnocení jednotlivých částí talentové zkoušky:
• technická kresba – lineální perspektivní zobrazení reálného prostoru 30 bodů,
• kresba kompozice v plenéru 30 bodů,
• kresba na zadané téma 30 bodů,
• ústní pohovor s prezentací portfolia vlastních prací uchazeče 10 bodů.

Přijímací zkouška je rozdělena do 2 dnů. První den se uchazeč účastní písemného testu z biologie a ústního pohovoru s prezentací portfolia vlastních výtvarných prací, druhý den jsou na programu kresby (technická, kompozice v plenéru a na zadané téma).
Katedra zahradní a krajinné architektury pořádá pro zájemce o studium přípravné kurzy na přijímací řízení (talentové zkoušky). Aktuální nabídku kurzů naleznete na webových stránkách katedry.

Magisterské studium – obory Zahradní a krajinářská architektura a Zahradní tvorba

Talentová zkouška se skládá z písemného testu z předpokladů ke studiu, poznávání rostlin (česky a latinsky), z technické kresby (lineální perspektivní zobrazení reálného prostoru), kresby kompozice v plenéru (areálu ČZU), kresby na zadané téma a ústního pohovoru s prezentací portfolia vlastních výtvarných prací uchazeče.

Hodnocení jednotlivých částí talentové zkoušky:
• test z předpokladů ke studiu 10 bodů,
• poznávání rostlin 20 bodů,
• technická kresba – lineální perspektivní zobrazení reálného prostoru 20 bodů,
• kresba kompozice v plenéru 20 bodů,
• kresba na zadané téma 20 bodů,
• ústní pohovor s prezentací portfolia vlastních prací uchazeče 10 bodů.

Přijímací zkouška pro obor Zahradní a krajinářská architektura je rozdělena do 2 dnů. První den proběhne test z předpokladů ke studiu, poznávání rostlin (viz seznam, 300 položek) a pohovor nad portfoliem vlastních výtvarných prací uchazeče, druhý den jsou na programu kresby (technická, kompozice v plenéru a na zadané téma).

Přijímací zkouška pro obor Zahradní tvorba proběhne 1 den. V rámci přijímacího řízení proběhne test z předpokladů ke studiu, poznávání rostlin (250 položek), pohovor nad portfoliem vlastních výtvarných prací uchazeče a kresby (technická, kompozice v plenéru a na zadané téma).

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.