Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
JAP
HLEDEJ v sekci     
Školy architektury

vizualizácie-program
vizualizácie-program 3d 22.11.15 12:14
Ahojte,
aká je podľa vášho názoru (alebo ideálne skúsenosti) najlepšia kombinácia 3d programu a rendru, tak aby výsledkom bola realistická vizualizácia a plánujem si programy kúpiť na licenciu, čiže aj cenovo prístupné. (zvažujem kúpu max alebo rhino (max je ale dosť drahý), render som doteraz používala v-ray, tak by ma zaujímalo či existuje nejaka "ideálna" kombinácia na kvalitnú vizualizáciu, za rozumnú vstupnú cenu - mám na mysli tvorbu vizualizácií ako hlavnú náplň práce). Ďakujem vopred za názory a skúsenosti
C4D plk 22.11.15 14:44
pokud nechceš max kvůli ceně tak asi nejlepší alternativa je Cinema 4D a to buď v kombinaci s Vray nebo v kombinaci s Corona rendererem. Používat Rhino na vizualizace je podle mě docela hardcore a rozhodně to nedoporučuju.
Je to o člověku jen tak 23.11.15 13:14
Nejlepší kombinace je zdatný a schopný člověk = 3D modelář a výkonný počítač Na softwaru až tolik nezáleží. Po čase zjistíte, že i z free softwaru, umí-li se správně používat, dokážete vyprodukovat skvělé výstupy. Tím se Vás jen snažím připavit na to, že není správné spoléhat se na to, že když si koupím To a Ono, zaručeně dostanu nejlepší nebo i jen dobrý výsledek. "Nejlepší kombinace 3d programu a renderu" neexistuje a lidský faktor tu hraje řekněme 90%. Předpokládám, že se nebavíme o modelování a rendrování rozsáhlých scén pro hollywood
Ale abych jen nemudroval: Sketchup+Vray, Cinema+Corona, Max+Vray, Max+Corona Modo, Modo+Vray, zcela zdarma může být třeba verze free Sketchup (= pro nekomerční užití) + free Kerkythea...

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.