Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
NOVY fullbanner
HLEDEJ v sekci     
Školy architektury

Úvod do architektury
Úvod do architektury Klára 16.10.15 17:26
Dobrý den, architektura mě vždy přitahovala, ale pracuji v úplně jiném oboru. Chtěla bych se jí věnovat jako koníčku, něco se o ní dozvědět. Nevíte někdo o nějakém ,,kurzu,, ? ,,večerní škole,,? ,,dálkovém studiu,,? Děkuji MOC za reakce.
introduction to Architecture jiri vitek 17.10.15 11:09
Nic vam nebrani, zdroju je sposta, na internetu, youtube , vimeo najdete spoustu skvelych prednasek a prezentaci. Zaregistrujte se do architektonicke knihovny a ctete knihy o architekture, Od Vitruvia po Eisenmana a budete znat vic nez vetsina studentu ceskych skol. Na skolach a vecernich kurzech architektury se o discipline nedozvite nic. Neuci se to.
links:
https://www.youtube.com/watch?v=FJfEl6Jhqdk
https://www.youtube.com/watch?v=J-I5e7ixw78
https://www.youtube.com/watch?v=zG2WMVkD5dw
https://www.youtube.com/watch?v=TnyJRYyuhHU

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.