Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
NOVY fullbanner
HLEDEJ v sekci     
Školy architektury

Ze stavebního inženýrství na architekturu.
Ze stavebního inženýrství na architekturu. Honza 22.04.15 16:50
Zdravím, jsem ve třetím ročníku na fastu v Brně na oboru SI. Postupem času jsem zjistil, že mě studium tady toho oboru nebere jak jsem si představoval, každopádně třetí ročník se blíží ke konci. a já z toho začínám být trošku na větvi. Když si zpětně uvědomím, které předměty mě bavily a nebo při nejmenším mně neobtěžovali, zjistím, že jich je míň než by mělo. Vždy jsem chtěl jít na architekturu ale vzhledem k mé komplikované osobnosti jsem tam nešel (přesto, že jsem se 2x dostal!!!! ) Chtěl jsem se zeptat, jestli někdo z vás nemá zkušenosti s nějakým doděláváním atelieru a tady těch ostatních věcí, které na SI nejsou, abych následně mohl na magisterském oboru "pokračovat" studiem architektury? Je mi 22 let, na další přihlášku na školu už je pozdě, takže by mě zajimalo, jestli moje svízelná situace má nějaké přijatelnější řešení, než dokončit bc. na SI a následně se pustit do studia architektury na dalších 6 let? Sám vím, že studovat architekturu a při tom pracovat je téměř nemožné, což je docela problém. Být závislý na rodičích, případně letních brigádách do 29 let mi přijde hrozné.
studovat a pracovat při tom... ... 03.05.15 21:45
nejen že je možné, ale také by to bylo žádoucí, teorii z univerzity je třeba si osahat i v praxi.

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.