Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Školy architektury

Matematika na FA ČVUT / přijmačky
Matematika na FA ČVUT / přijmačky Aa96 06.02.15 21:32
Ahoj , kdo dělal přijmačky na fa čvut nebo dělat bude ,jak je na tom Matematika při přijmačkách a jak dlouho jste se připravovali? Je to hodne náročné pokud nejsem z gymplu?
Zvládnout se to dá! katella 06.03.15 08:23
Já jsem sice z gymplu, ale matice jsem nikdy moc nedala. Rozhodla jsem se asi při měsíce před přijímačkami, že chci na architekturu (ty tři měsíce jsem se připravovala) a zvládla jsem to. Není to zas tak těžké, zkusit si koupit jejich cvičebnici (matematika přijímací zkoušky na ČVUT). Přeji hodně štěstí!
Souhlsím Archyro 08.03.15 13:24
Ahoj dělal jsem přijímačky letos a dostal jsem se..z matiky jsem měl sice ubohý 4 body z deseti, ale nahnal jsem to jinde, takže máš 2 možnosti. Jak psala Katella, koupit si sbírku z které dávají příklady do přijímaček a nebo si být jistý v jiných částech přijímaček.
Maximálně můžeš dostat 80 bodů (talentovky 30, všeobecný přehled 20, deskriptiva 10, matika 10 a přírodní vědy 10), takže matika je pouhá osmina bodů. Spíše bych se být tebou soustředil na talentovky, hodně kreslil, natrénoval všechny abstrakce a perspektivu a naučil se dějiny architektury na všeobecný přehled, popřípadě pohovor . Přeji hodně štěstí!
Přijímačky jsou snadný rot 09.03.15 08:31
Spíš než na přijímačky se připravuj na matematiku 1, která by tě eventuálně čekala v prváku. Jestli se za pár posledních let nic nezměnilo, tak se na matice vyhazuje snad víc než na deskriptívě. Jesli si myslíš, že budeš mít čas na učení matematiky až na škole, tak nebudeš. Nikdo nemá. Takže se nauč integrály a derivace a komplet středoškolskou látku (co se učí na gymnáziu), ať nevyletíš hned v druháku. Osobně jsem měl na gymplu matiku 5 hodin týdně a maturoval jsem z ní. Díky tomu jsem dal na fa matiku 1 i bez učení (ale za E). Pokud ale nemáš základ ze střední, těžko to doženeš během těch deseti vyučovacích hodin na vš.

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.